BIZIDAY: Marţi, 24 iunie 2014

Publicat la data de de Moise

This entry was posted in ÎNREGISTRĂRI. Bookmark the permalink.

Comentarii prin facebook

11 răspunsuri la BIZIDAY: Marţi, 24 iunie 2014

  • Daniel
    Iunie 26, 2014 la ora 01:17

    Veste buna cea cu asocierea producatorilor de legume din sudul tarii si supermarketurile.Sper ca genul acesta de mentalitate de asociere sa se extinda in randul agricultorilor!Impreuna vor fi mai eficienti iar tara are nevoie de o agricultura eficienta.

    Răspunde
     
  • AndreiM
    Iunie 25, 2014 la ora 15:54

    Kovesi a dat in judecata A3 impreuna cu alte persoane fizice in solidar si cere daune de 1.000.000 lei. Sper sa fie un prim pas pe calea normalizarii declaratiilor in spatiul public si sanctionarea celor care emit judecati de valoare fara sa se teama de consecinte.

    Răspunde
     
  • Cris
    Iunie 25, 2014 la ora 10:46

    Bravo Sova!
    Ai facut praf autostrazile, du-te si te odihneste, frate!

    Răspunde
     
  • alex
    Iunie 25, 2014 la ora 10:21

    Mi-ati scos intrebarea pe care o puneam asa ca o repept.Stie cineva dintre cei ce posteaza comentarii cum o mai duce grecia?Sint ceva probleme in zona bancilor grecesti?

    Răspunde
     
  • alex
    Iunie 25, 2014 la ora 10:17

    Dl.Moise sa inteleg din emisiunea ta ca nu prea e in regula cu bancile grecesti? Parca asa a fost nuanta pe care ai dat-o.

    Răspunde
     
  • GHF
    Iunie 25, 2014 la ora 06:22

    TBI este un grup olandez doar hub-ul este bulgaresc.

    Răspunde
     
  • Alex G
    Iunie 25, 2014 la ora 00:00

    Campania VISA pentru plati cu cardul intre FIRME . Bravoo! In sfarsit! o idee super care aduce progres sincer nu ma gandeam..dar asa este,

    Stiu in SUA unde am lucrat 7 ani, asa se facea si eu ma duceam de la fabrica la HARDWARE Store-ul din sat, de vreo 10-12 ori pe zi. Rapiditate, trasabilitate. CONDITIA: Cel care o foloseste sa fie GOSPODAR!

    Răspunde
     
  • Stelian
    Iunie 24, 2014 la ora 23:56

    Acum mi-am dat seama de ce nu a construit Sova autostrazi. Pai bicicletele n-au voie pe autostrazi. Dupa cum a slabit Sova, sigur si-a luat bicicleta. 🙂

    Răspunde
     
    1. VictorL
      Iunie 25, 2014 la ora 08:41

      @Stelian.Nu te pacali…Sova este sponsorul direct al lui Ponta si sef pe persoana fizica.El cumpara si bicicletele si mingile lui Ponta.E drept ca din banii nostri cu care platim curentul dar pusculita e la el.Despre autostrazi habar n-are dar stie cum sa-l pastreze pe Ponta si nu numai pe el de partea astalalta a barelor.Vom vedea si cit timp va mai reusi.

      Răspunde
       
      1. Stelian
        Iunie 25, 2014 la ora 14:32

        Se pare totusi ca nu-i prea usor pentru el, sa-l slujeasca pe Ponta, ca e cam tras la fața…

        Răspunde