BIZIDAY: Luni, 16 iunie 2014

Publicat la data de de Moise

This entry was posted in ÎNREGISTRĂRI. Bookmark the permalink.

Comentarii prin facebook

13 răspunsuri la BIZIDAY: Luni, 16 iunie 2014

  • anca
    Iunie 18, 2014 la ora 22:53

    Fiecare ar trebui sa se gandeasca inainte de a pune stampila pe un nume,dar sa se gandeasca in mod deosebit ce stie despre” numele ala”,nu cum arata ,ce frumos vorbeste,(si- n sua obama i-a impresionat cu vorba pe toti neavenitii si acum nu stiu cum sa scape de el)ca are doua picioare egale,etc.Isarescu s-a inconjurat de inconpetenti sa nu cumva sa fie cineva care sa-l traga de maneca pentru jocurile murdare care le face in defavoarea tarii si a poporului,servindu-i pe MASONI-LIGA LA CARE JOACA .

    Răspunde
     
  • Georgeta
    Iunie 18, 2014 la ora 01:17

    La selectarea studentiilor participanti la intership se va tine cont doar de sex, disponibilitate pentru program „prelungit”, si predispozitia in a purta haine sub limita decentei.
    Pare poveste rupta din filmele de peste ocean, dar spre asta se indreapa acest program.

    Răspunde
     
  • gRA$
    Iunie 17, 2014 la ora 23:12

    „Marele Domn” Florin Georgescu artizanul caderii in cap a economiei RO dupa 92 si promovarea PanaPhone, Panasoanic si alte fake-uri …

    Răspunde
     
  • claudia
    Iunie 17, 2014 la ora 21:29

    din cauza politizarii excesive, vrem sa plecam din tara.sunt promovate non valorile si daca nu ai pile,reletii,cunostiinte nu poti ocupa un post conform pregatiri tale.

    Răspunde
     
  • Stelica
    Iunie 17, 2014 la ora 17:32

    In Bucuresti: Somaj de 2% ?!

    Hahahaha :))))

    Pai la cati studenti termina facultatile in Bucuresti… cati sa se mai intoarca la ei acasa?

    Cum sa fie in Bucuresti un DEFICIT de forta de munca ????? Poate forta de munca pe cerintele unor angajatori, da, este o lipsa, dar cum sa fie deficit..

    Hehe..

    Răspunde
     
  • Doru-Mihai
    Iunie 17, 2014 la ora 15:23

    Adevarat!Tot ce a mers in tara asta de rahat si a fost politizat,s-a dus naibii!Mai ramasese BNR-ul.Veselie mare,fratilor,cind o incepe tiparnita sa mearga.Categoric,sintem o natie de neguvernat,cel putin nu tot de catre romani.Cind il citam cu mindrie pe Herodot,precum ca „dacii au fost cei mai viteji si cinstiti dintre geti”,uitam sa dam pagina si sa citim mai departe si ca „sint si puturosi,hoti,betivi…”si cite si mai cite!Sintem fara leac si asta se vede de douazeci si ceva de ani,zi ce zi!Hai la mai mare si sa asteptam si ziua cind ne vor lua si ultima piele…Domnule Guran,toata stima,si o intrebare:ati auzit de tipul ala care se lupta cu morile de vint?Continuati,aveti mai multi fani decit ati banui!Toate bune.

    Răspunde
     
  • alex
    Iunie 17, 2014 la ora 14:46

    Isarescu se decredibilizeaza prin faptul ca nu a pus conditii la investirea lui.
    Avea destula autoritate ca sa tina in sah toata clasa politica.O fi el diplomat in limbaj dar acum trebuia dat cu pumnul in masa.Asa ramanea in istorie ca cel mai bun guvernator….Pacat ca a ratat sansa de a ajuta BNR-ul si tara…..
    Au devansat numirea lui ca nu cumva sa participe la prezidentiale….

    Răspunde
     
  • sorica
    Iunie 17, 2014 la ora 11:41

    …una din cele mai bune si rare emisiuni pe care o urmarim cu placere si interes chiar daca sintem la capatul pamintului!…in Melbourne Au. Va doresc succes si cit mai multe ore de transmisie!

    Răspunde
     
  • Daniel
    Iunie 17, 2014 la ora 11:32

    Pai si in cazul asta al politizarii BNR ce se mai poate face?
    Ce se poate face ca tara asta sa scape de genul acesta de politica si politicieni care ne limiteaza potentialul la maxim de 25 de ani?

    Răspunde
     
  • Lucian
    Iunie 17, 2014 la ora 10:11

    Dl. Moise, aveti vreo afinitate politica?

    Răspunde
     
  • Mariuta Mihai Dan
    Iunie 17, 2014 la ora 03:48

    Într-adevăr, politizarea BNR nu este benefică României. Din păcate până la alte alegeri o să suportăm consecinţele…

    Bravo Moise!

    Să îţi dea Dumnezeu să faci în continuare emisiuni la acelaşi nivel!

    Chiar daca esti atacat uneori, sa rezisti!

    Răspunde
     
    1. Lucian
      Iunie 17, 2014 la ora 10:05

      Corect. Orice politizare n-a adus un beneficiu cuiva, decat celui uns in aceasta functie spre bataia de joc a celorlalti.

      Dar Partidul Stat are cutumele sale de la Stalin si alte. Ilici incoace. Daca nu politizeaza si subjuga tot ce e in jurul sau, nu se simte bine.

      Răspunde