Înregistrare România în Direct: Ar fi bine sau ar fi rău pentru țară dacă UDMR nu ar mai intra în Parlament?

Publicat la data de de Biziday

România în Direct se aude la Europa FM. Pentru a intra în direct (intre 13.15 și 14.00) sunați la 0372/069.599, număr cu tarif normal.

This entry was posted in ÎNREGISTRĂRI. Bookmark the permalink.

Comentarii prin facebook

10 răspunsuri la Înregistrare România în Direct: Ar fi bine sau ar fi rău pentru țară dacă UDMR nu ar mai intra în Parlament?

  • Zoli
    Octombrie 26, 2016 la ora 14:16

    Dar de ce sa fie mesaj sovinist? Este vorba despre dezcentralizare. Despre taxe. Sa stiti ca majoritatea maghiarilor din Romania (si din Ungaria) nu ar dori ca Transilvania sa faca parte din Ungaria. Nici acolo nu e mai bine. Noi vrem a viata decenta in Romania, in care asistatii sociali sa nu fie suportati pe banii nostrii produsi in Transilvania.

    Răspunde
     
  • Costica
    Octombrie 25, 2016 la ora 23:28

    Dar tu la ca-ti esti amantă? Oricum programele lor depasesc oricare dintr restul partidelor de retardati…ca tine

    Răspunde
     
  • Kristina
    Octombrie 25, 2016 la ora 21:34

    Este ca si când ai intreba un bărbat dacă vrea sau nu o amantă? 😄
    Cam asta a fost udmr -ul :”supliment alimentar „la toate guvernările .
    Răspunsul meu ferm este FĂRĂ .supliment alimentar (scuze „paraalimentar”)

    Răspunde
     
    1. Costica
      Octombrie 25, 2016 la ora 23:29

      Dar tu la ca-ti esti amantă? Oricum programele lor depasesc oricare dintr restul partidelor de retardati…ca tine

      Răspunde
       
      1. Kristina
        Octombrie 26, 2016 la ora 10:53

        Costică :
        1.Atenție ! se scrie „la câți…. .?”
        Si iti răspund sincer :
        La nici unul.
        2.Faptul că nu vreau ca Ardealul să fie separat de Romania nu înseamnă că sunt o retardată măi omule.
        3.Călătorește mai des prin țara ta si ai sa înțelegi singur realitățile zonale.
        4.Hai să trăiesti pt.că azi este Sf.Dimitrie la noi la români

        Răspunde
         
  • Maria
    Octombrie 25, 2016 la ora 15:05

    Cam asa ceva. Si la urma urmei… cine „stie” cel mai bine situatia cei care vorbesc sau cei care traiesc situatia? … M

    Răspunde
     
  • MMM
    Octombrie 25, 2016 la ora 14:55

    Doambe-ajută! 😛

    Răspunde
     
  • alzara medic Sibiu Radu Urdea
    Octombrie 25, 2016 la ora 13:34

    Oraşul cu cei mai mulţi maghiari din România : Bucureşti .
    Aţi urmărit documentarul britanic Jobik ?
    Descentralizare progresivă .

    Răspunde
     
    1. Costica
      Octombrie 25, 2016 la ora 23:31

      Iar cu invazia de lacuste romani in europa cum ramane? mai ceva – sirienii

      Răspunde
       
  • Garett
    Octombrie 25, 2016 la ora 13:25

    Moise, vezi ca la „Avocatul Diavolului” sunt alti prezentatori!
    Lasa oamenii sa vorbeasca liber, nu ii mai deturna!

    Răspunde