BIZIDAY: Marţi, 10 februarie 2015

Publicat la data de de Moise

This entry was posted in ÎNREGISTRĂRI. Bookmark the permalink.

Comentarii prin facebook

14 răspunsuri la BIZIDAY: Marţi, 10 februarie 2015

  • fur
    Februarie 15, 2015 la ora 21:34

    multumim echipei, foarte tare emisiunea, ma bucur ca puneti inregistrarile aici, ca la tv e destul de tarziu

    Răspunde
     
  • zoica tudorancea
    Februarie 14, 2015 la ora 17:00

    Va multumim ptr. emisiunea dv-tra ,si pentru informatiile utile pe care ni le dati

    Răspunde
     
  • Alin Filip
    Februarie 11, 2015 la ora 19:12

    Buna ziua !!!
    A T E N T I E !!!
    D N A sa l verifice pe fostul viceprimar de la BALOTESTI pe nume GRIGORAS AUREL se vedeti ce avere are omul…casa la munte la Busteni de 400.000 euro, vila la Balotesti evaluata la 1.000.000 euro masini de lux….copii la studii in strainatate…concedii numai de lux in ultima perioada in DUBAI…si fost PDL ist. INFORMATII SIGURE VERIFICATI DNA !!! ATENTIE !!!

    Răspunde
     
  • gogaie
    Februarie 11, 2015 la ora 19:09

    La Popesti-Leordeni se construieste deja noul Interlop-City 🙂

    Răspunde
     
  • Florin
    Februarie 11, 2015 la ora 16:36

    Felicitări pentru emisiune domnule Moise! Am și eu o întrebare mai tehnică: văd că folosiți vimeo pentru content video, pot să vă întreb de ce nu folosiți youtube?
    Eu folosesc funcția „watch later” de la youtube sau îmi fac playlist-uri, și când am timp mă uit pe media player/STB la ce am selectat. Dar pt. emisiunea dvs. trebuie să conectez calculatorul la TV…mai greu un pic…

    Răspunde
     
  • Adrian
    Februarie 11, 2015 la ora 14:38

    As putea spune ca la noi, pe acelasi numar de Kilometrii, Motorul are mult mai multe rotatii efectuate datorita folosirii treptelor inferioare.
    Plus ca pe acelasi numar de Kilometrii, avem mult mai multe demaraje, unde motorul si transmisia sunt mai solicitate decat la mersul cu 130 km/h pe autostrada nemteasca.

    Ca sa impac si capra si varza, eu am cautat masina pe mobile.de, apoi am mers la nemti si am cumparat-o

    Răspunde
     
  • un turist
    Februarie 11, 2015 la ora 13:40

    Cum puteti fi atit de naivi sa credeti ca SH auto din Germania nu are un Tacho manipulat la fel ca in Romania?Costa 45€ si atit. Intradevar daca un autoturism este bine intretinut si primeste o curatire buna de cca.100€ se poate sterge usor pina la 60000Km.!!!!!

    Răspunde
     
  • kolo
    Februarie 11, 2015 la ora 13:07

    Salim Abdulakarim?

    Răspunde
     
  • Alex
    Februarie 11, 2015 la ora 11:14

    Dar eu nu inteleg, doar pentru ca oamenii ascund banii acolo, nu inseamna neaparat ca i-au furat. Intai trebuie demonstrat ca au fost furati banii, din vechile dosare, si apoi urmarit firul pana in Elvetia.

    Răspunde
     
    1. Alexoi
      Februarie 12, 2015 la ora 18:54

      Nu este decit invers cum zisei mata, adica gasim cine e propietarul si de ce are atit de multi bani acolo iar apoi vine el cu justificarea. Nu crezi ca e mai simplu ? Altfel de ce trebuie sa tina banii acolo cind poate sa-i dea lui Isarescu la BNR ca-i face el praf cu Ponta

      Răspunde
       
  • falco
    Februarie 11, 2015 la ora 10:24

    Nu mai incurajati creditarea pe 30 de ani, BNR ar trebui sa interzica orice credit pe o perioada mai mare de 20 ani, o casa care depaseste veniturile tale pe 7 ani este o casa pe care nu ti-o permiti PUNCT.

    Răspunde
     
  • Crisoy
    Februarie 11, 2015 la ora 07:29

    Demisia urgenta a dinozaurului de Ioan Rus. Cu acest om o sa ne umplem de studii de fezabilitate pentru autostrazi pe hartie si o sa construim ZERO autostrazi in realitate.

    Răspunde
     
  • Paul
    Februarie 11, 2015 la ora 04:13

    Foarte informativa aceasta emisiune. Multi dezvoltatori mizeaza ca tinerii sunt timizi si dornici de mutare. Ei vor lua avantaj prin vanzarea unui vis inloc de proprietate.
    Prima data cand am fost cu sotia sa-si cumpere masina, dealer-ul a fost unt si miere cu ea. Dupa un timp i-am spus in romaneste s-a ma lase singur cu el. S-a simtit ca si cum a ramas cu leul in cusca. Sigur ca a suspinat, dupa lungi conversatii s-a dus la seful lui, dupa care s-a dus la seful sefului lui. Dar s-a nu credeti ca am castigat. Nuuu, dar nu am pierdut atat de mult. Si de banii pentru modelul de baza, am luat modelul de subtop.
    Important este ca am cumparat ce ia placut sotiei, nu ce i-am zis dealer-ului ca noi vrem.
    Apreciez ca domnul Moise incearca s-a va deschida ochii.

    Răspunde
     
    1. Dan
      Februarie 12, 2015 la ora 17:54

      Sper ca nu te-ai exprimat la fel de analfabet si de fata cu dealerul.

      Răspunde