BIZIDAY, din această seară, pe TVR1. Ora 22:00

Publicat la data de de Moise

Categoria: Diverse
Etichete: , ,

Comentarii prin facebook

8 răspunsuri la BIZIDAY, din această seară, pe TVR1. Ora 22:00

  • Mircea
    Ianuarie 15, 2015 la ora 22:47

    Despre autostrazi
    erau discutiile acelea acum citiva ani despre autostrazile construite in Spania cu fonduri Europene care ar fi trebuit sa relanseze economia Spaniola… si nu a relansat a ingropat-o si mai mult.
    Investitiile in autostrazi multiplica limitat capitalul investit (multiplica duar pe durata constructiei si atit).
    concluzie :
    ar trebui sa luam bani pentru industrie
    (multiplicare de capital pe termen lung)

    Răspunde
     
  • Cirtojanu
    Ianuarie 15, 2015 la ora 22:33

    E bine sa lucrezi la stat nu………..? Sa debitezi prostii si injurii si sa iei salariu de la fraierii obligati sa tina TVR-ul cu proprii bani. N-ai fost in stare sa continui la un post privat…………nu!? „Desteptule si lacomule”!!!

    Răspunde
     
  • Roxana I.
    Ianuarie 13, 2015 la ora 18:28

    Mie mi-a placut prima emisiune pe 2015, dar nu am avut timp sa comentez mai rapid, am avut o zi de 13 mai speciala…
    Si mi-a placut foarte mult noul spot de promovare al emisiunii (pe care TVR cred ca inceput sa-l difuzeze sambata…dar nu sunt foarte sigura…).
    Ce nu inteleg eu (insa e doar o intrebare retorica personala) au luat-o razna unii dintre comentatorii de pe aici? Fiindca vad ca unii chiar se exprima aiurea, vorbesc/scriu urat sau sunt nepoliticosi, jignesc fara argumente. Si atunci e inevitabila stergerea unor postari – si eu cred ca as face asta, oricat de mult as milita pentru libertatea de exprimare – insa eu am spus ca oricum inclin catre ”libertatea de expimare cu anumite limite”. Asta apropos de discutii/comentarii la o alta tema…)
    Dar ma surprinde faptul ca eu credeam ca unii dintre cei care va urmaresc emisiunile la TVR si la Europa Fm sunt de o alta factura, sunt oameni de calitate…Sau – ma rog – imi placea sa cred si sa sper eu asta…

    Răspunde
     
  • ion
    Ianuarie 12, 2015 la ora 22:34

    Frate, esti prost. Tu gandesti sau vorbesti sa ocupi timpul. Cum cand creste ofertace se intampla ? Deci daca am fi toti calculatoristi oamenii tari ar duce-o in p… mai bine. Ce in tampeniati mare crezi ca poti baga mana in buzunarul altuia ? Vezi ca asta este furt sau in cel mai bun caz inselatorie. Si inca ceva: Ai cumva rude in invatamant ? Sunteti o adunatura !

    Răspunde
     
  • anteo
    Ianuarie 12, 2015 la ora 22:34

    Ma bucur ca ti s-a terminat vacanta.
    Adica cu alte cuvinte, asteptam cu nerabdare emisiunile tale.
    Succes in continuare!

    Răspunde
     
  • Rotaru Petre
    Ianuarie 12, 2015 la ora 21:10

    An Nou fericit si multe realizari in 2015!

    Răspunde
     
  • Lucian
    Ianuarie 12, 2015 la ora 20:05

    Si s-a terminat vacanta…Hai ca abia astept emisiunea de diseara. My regards!

    Răspunde
     
  • Dan
    Ianuarie 12, 2015 la ora 17:13

    Mult succes Moise in 2015 si la cat mai multe emisiuni bune si foarte bune !

    Răspunde